Yapı Kredi Bankası ATM'lerinden Kendi Paranızı Çekmek Ücretliymiş!

Sailor B. |

Bilgi: ATM Para Çekme Limitinizi Yükseltiyoruz! Başlığıyla gelen haksız hukuksuz mesaj; "25 Temmuz 2016 tarihinden itibaren Yapı Kredi ATM'lerinden TL kartınız veya vadesiz hesabınıza bağlı kredi kartınız ile gerçekleştireceğiniz hesaptan günlük para çekme işlemi limitiniz 1.500 TL'ye yükseltilecektir. Bu limiti aşan tutarlar için işlem ücreti ödeyerek günlük 4.000 TL'ye kadar para çekebilirsiniz. " Bankaların bu derece vatandaşı mağdur etmesi kabul edilemez. Bu haksız kazançlar bir gün bir yerlerde mutlaka karşınıza çıkacaktır.

Bankadaki kendi paramın istediğim kadarını istediğim zamanda istediğim kadar istediğim yerden çekebilmek en doğal haktır. Bunun için herhangi bir ücret almak ne bankanıza yakışmakta, ne de hukuka uymaktadır. Bu hukuksuz uygulamanın derhal durdurulmasını aksi halde hukuki açıdan gerekli yerlere başvuru yapılacağını belirtmek isterim.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Temmuz
  15:41

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.