09 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası ATM'leri Para Yutuyor!

Yapı Kredi Bankası şube ATM'sine bireysel kredi borcumu yatırmak istedim. Paramın bir kısmını geri verdi diğer kısmını ise 4440444'ü ara mesajı geldi. Şube telefonu ile aramak istedim ama en az 10 kişi kuyruk vardı.

Cepten aradım en az 13 dakika bekledim. Çıkan kişi başka bir birime yönlendirdi. En az 3 dakika daha bekledim. Görüşme esnasında ise telefon kesildi. Para yatırma esnasında iki ATM'den para yatıramama arızası vardı.

Kuyruktaki o kadar kişiyi görünce ve diğer Yapı Kredi Bankası ATM'leride aynı şekilde olsa bankamatiğin el koyduğu paralar ve bir iki günde gecikmeli yatırılsa o kadar para işletiliyor mu ve haksız kazanç mı elde edilmek isteniyor gibi bir düşünceye kapıldım. Paramın kredi borcuna iadesini istiyorum.

Hasan 228 Okunma

Cevaplar

  • Hasan 10 Eylül 2013

    atm de el konulan param 1,5 iş günü geçmesine rağmen hala tarafıma veya kredi hesabıma iade edilmemiştir. ykb yetkilisi aradı ancak hala sonuç yok. meblağ bankaya göre düşük ama aynı şekilde bir çok kişide bu durum olsa çok yüksek meblağlar oluşur. bu da paramızın işletildiğini gösterir.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön