Yapı Kredi Bankası ATM'den Yatırılan Paranın Hesabıma Geçmemesi...

Mustafa E. |

Cevizlibağ metro istasyonundan bulunan Yapı Kredi ATM'sinden 30.10.2016 günü saat 11.30-12.50 arası 200 TL kartsız işlem yaparak bankamatik kartıma para yatırdım. Fakat hesabıma herhangi bir para geçmedi. Ayrıca para yatırma işlemini yaparken parayı ATM alıyor ve direk ana sayfaya geri dönmüştür. Sıkıştı mı diye arkamdaki kişinin işlem yapmasını bekledim ama kişi 500 TL kendi hesabına yatırdı ve para girilen bölümde herhangi bir para yoktu. Henüz hesabıma gelen bir miktar yok ayrıca 444 0 440 numarasına şikayette bulundum. 1 iş günü içinde sonuçlanacak dedi. Bugün 2. iş günü herhangi bir gelen bilgi mesajı vesaire yok sonuç ne zaman tarafıma ulaşacak ya da biz 200 TL üstüne bir bardak su mu içeceğiz...

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Para Yutma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 03 Ekim
  15:22

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.