27 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası ATM'de Sıkışan Paranın İadesi!

ATM'den para yatırırken bir miktar param sıkıştı. Bildirimde bulundum 24 saatte sonuçlanacak denildi ancak 24 saati geçmesine rağmen herhangi bir sonuç alamadım. Bu miktar benim için ciddi bir miktar ve 3 adet gecikmiş borcumu ödeme taahhüdünü dün olarak bildirmeme rağmen yapamıyorum.

Aynı problem benden kaynaklı olduğunda gerekli yaptırımlarda bulunan banka benim mağduriyetimi gidermek adına ise hiçbir şey yapmıyor ve minimum 50 TL gecikme faizi ödemem gerekecek geciken ödemelerim için.

Gerekli işlemlerin biran önce yapılarak mağduriyetimin giderilmesini rica ederim.

Yener 491 Okunma

Cevaplar

  • Yener 20 Temmuz 2015

    1 günden daha uzun sürdü. Herhangi bir işlem de yapılmadı. Zamanım olmadığı için uğraşamadım sadece. Yoksa onlar borç olduğunda 5 kez arıyorsa ben de daha fazlasını yapabilirdim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön