28 Nisan 2014

Yapı Kredi Bankası ATM'de Sıkışan Param Eksik Hesabıma Geçti!

02/04/2014 günü Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğün altındaki şubenin içindeki Atm'den, kredi kartımın son günü olduğu için 1940 tl'yi Atm'nin orada bulunan 2 tane kameranın önünde sayaraktan Atm'ye verdim. Ve Atm'de para sıkışması sonucu işlemimi gerçekleştiremedim.

Daha sonra 444 0 440'ı arayarak bir kaç defa şikayette bulundum. Sonra 1900 tl'yi hesabıma aktardılar lakin kalan 40 tl'yi hesabıma aktarmadılar ve telefonuma şikayetiniz sonuçlandırılmıştır diyerek mesaj gönderdiler lakin eksik 40 tl'miz hesabıma yatmadı. Ve kalan 40 tl'nin birde faizi olarak 0.54 tl hesap ekstremde görünmektedir.

Bana iade edilmeyen 40 tl+0.54 tl faizin hesabıma aktarılmasını rica ediyorum.

Bostan 367 Okunma

Cevaplar

  • Bostan01 Mayıs 2014

    Şikayetimi yapıkredi.com.tr sitesindeki 'sizin için burdayız' linkindende belirtmiştim lakin kaideye alınmadım artı 2 defa 444 0 440 a şikayette bulunduk ama ordada kaideye alınmayınca şikayetimizi artık burdan dile getirmek zorunda kaldık! Üstelik bu parayı benden Nisan ayı hesap ekstremden faiziyle birlikte ikinci kere aldınız,ben ödedim o parayı.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Nisan 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön