Yapı Kredi Bankası ATM'de Alıkonulan Para ve İlgisizlik.

Mehmet A. |

21.12.2015 tarihinde saat 12:00 civarı Yapı kredi ATM'sinden kendi hesabıma para yatırmak istediğim esnada ATM cihazı 100,00 TL'ye el koymuştur. İhtiyacım olduğu bir anda yaşanan bu olay sonrası bankaya bir türlü ulaşamadım.

Şubemi ve genel merkezi defalarca aradım, şubeye en son saat 16:00'da ulaşabildim ve merkezi aramam gerektiği söyledin. Merkez çağrı merkezinde konuyla ilgili bir tuşlama yok, bir türlü derdimi anlatacak bir müşteri temsilcisine bağlanamadım. Bugün saat 10:00 olmuş ben hala müşteri temsilcisine bağlanmaya çalışıyorum. Son çare olarak farklı konular için tuşlama yapıp bağlandığım müşteri temsilcileri bile ilgilenmedi. Siz bizlerle dalga mı geçiyorsunuz?

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Aralık
  10:41

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.