13 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası Atm Para Üstü Veremiyor!

11/07/2015 00.03' de 11203 nolu bankamatikten 981 sıra no.lu işlem ile 93137879 nolu hesaba 100 TL yatırmak istedim. Kesilecek 7 TL'lik işlem ücreti sonrasında 3 TL para üstü vermesi gerekirken para üstü vermedi. Müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalışıyorum, muhatap yok. Konu 3 TL yada farklı bir miktar değil, zaten garipçe kesilen 7 TL'lik işlem ücretinin üzerine 3 TL'nin daha alınması. Şubeye gittiğimde, farklı bir sorundan ötürü yaşadığımdan biliyorum, saatlerce bekleteceklerinden, dilekçe yazın, biz size döneceğiz gibi başından atmaya çalışan bir tavırla hareket edeceklerinden emin olduğum için uğramayacağım. Müşteri hizmetlerini ses kaydı dinletme değil çözüm odaklı olmalı.

Ercan 450 Okunma

Cevaplar

  • Ercan 24 Temmuz 2015

    0262 647 10 00 No..' lu numaradan arandım, şikayetiniz var sonuçlandı mı diye aranıyorum, kendi iç kontrolünü sağlayamayan bir sistem. Bankaya bizzat ulaşmak istedim ancak müşteri hizmetlerinden herhangi bir şekilde banka müşterisi olmadığım (ve hiçbir zaman artık olmayacağım) için ulaşamadım. Neden 10 gündür çözüm bile beklemiyorum sonuç yok dediğimde yoğunuz, şikayet önemine göre işlem yapıyoruz dedi. Aklan gelen iki tespit. Ne kadar çok şikayet alınıyor, bankanın parayı alıyokuyor olması önemsiz bir konu. Ülkede hukukun olmadığının hakkınızın gasp edilebileceğinin ve güveninizin istismar edilebileceğinin (işleminiz sonrasında para üstü verilemeycek dese susarım) en basit göstergesi.

  • Ercan 16 Temmuz 2015

    Yahu bankamatiğin vermediği para üstünü nasıl bir değerlendirmeye alıyorsunuz, 4 iş günü ve 6 gün geçti, muhatap olup arayan yok. Tabi 3 TL için ne uğraşacağız değil mi?

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön