Yapı Kredi Bankası ATM Para Sıkışması...

Serdar Ö. |

09.09.2016 tarihinde eşimin ATM kartı ile hesabına 3000 TL hesabına para yatırma sırasında paranın tamamı sıkıştı, para hesaba geçmediği gibi, ATM paramızı da geri vermedi. Bankanın iki gündür sadece referans numarası gönderip form oluşturduğunu söyleyip, size tarih veremem, bayram tatilindeyiz gibi cümlelerinden ciddi oranda rahatsızım. Uzun bayram tatilinde Yapı Kredi gibi bir bankanın bu duruma cevap verememesi, ayrıca ailece müşterisi olduğumuz bir bankanın müşterisini bu denli uzun tatilde mağdur etmesi düşündürücüdür. İlgili müdürlüklerin ve müşteri hizmetlerinin bu ve bu gibi benzeri tatil durumlarında müşterilerine nasıl cevap vermeleri gerektiği sağlamalıdır. Ayrıca tabiri caizse diken üstünde ön gün geçirmenin, paramızın akıbetinin ne olacağının belirsiz olması aşırı derece canımız sıkmıştır.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Eylül
  11:12

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.