21 Ekim 2016

Yapı Kredi Bankası ATM İşlem Hatası Çözülemiyor!

3683 nolu ATM'den para çekmek istedim. Ancak kartımı iade etti parayı alamadım. Sonra tekrar diğer ATM'den normal para çektim. İlk çektiğim tutarı alamadım. Hesabıma iade edilmesi için müşteri hizmetlerini aradım 6099*** referans numarasıyla kayıt açıldı. 1 gün sonra iade işlemi yapılacağı iletildi.

Bu görüşmeden sonra 2 saat sonra 440444 den bir bayan arayıp ATM para sayımı yapıldı. ''Siz parayı çekmiş görünüyorsunuz para iadesi yapılmayacak'' dedi. Dedim kamera kayıtları ve güvenliğe sorun ben para çekmedim dedim o zaman savcılığa gidin siz çekmişsiniz fazlalık çıkmadı deyip telefonu kapadı.

Fakat şubedeki güvenlik olayı bildiği için şubeyi ve müşteri temsilcisi ile görüştüm çok yardımcı oldular ATM'nin açılıp para sayımı yapılmadığını tekrar kayıt oluşturmamı istediler müşteri hizmetlerinin yanlış bilgilendirmesinden ve yalancı gözüyle müşteriye bakılmasından şikayetçiyim iade istiyorum...

Esra 614 Okunma

Cevaplar

 • Esra 21 Ekim 2016

  Yapı kredi internet sitesinden her yerden başvuru yaptım dönüş yok

 • Esra 21 Ekim 2016

  Aradan 24 saat geçti kimse ilgilenmiyor müşteri hizmetleri geri dönüş yapmıyor

 • Esra 21 Ekim 2016

  6099982 kayıt numarası ile dün internetten şikayetimi yazdım kimse ilgilenmiyor geri dönüş yapmıyor iade edilmedi param acil dönüş istiyorum

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi21 Ekim 2016

  Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön