16 Mayıs 2015

Yapı Kredi Bankası Anne Kızlık Soyadı Sürekli Değişiyor!

Daha önce bankanızda müşteri hesabım vardı. Mobil Bankacılık kullanımı için şifre oluşturma ekranında Anne kızlık soyadı soruluyordu. Anne kızlık soyadı 5 hane olmasına rağmen 6. haneyi de soruyordu. Bankanızla irtibata geçtiğimde şubeye gitmem gerektiği söylenmişti.

Bende bu istikamette şubeye gidip Anne kızlık soyadı bilgisini güncellettim. Fakat bugün Nuvo için başvuru yaptım. Müşteri Numaram belirlendi. Mobil uygulama üzerinden şifre oluşturmaya çalıştığımda yine 6. haneyi de soruyor ve girdiğim doğru değerleri sistem kabul etmiyor.

Bu sizin 2. hatanız ve bunun cezasını bankanız şubesinde saatler geçirerek ödemek zorunda değilim. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Nedim 660 Okunma

Cevaplar

  • Nedim01 Haziran 2015

    Tam 16 gündür ne geri dönüş yapıldı ne de ilgilenildi. Kısaca inceleme yapılıp geri dönüş yapılacaktır denilerek yalan söylendi ve müşteri aldatıldı. Tebrikler Yapı Kredi, sana yakışan da bu zaten.

  • Nedim23 Mayıs 2015

    Ne zaman dönüş yapacaksınız? Seneye mi? Göstermelik cevap yazmakla sorunu çözmüş olmuyorsunuz. Ne arayan var ne de bilgi veren. Harikasınız (!)

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön