Yapı Kredi Bankası Anne Kızlık Soyadı Sürekli Değişiyor!

Nedim Onurhan O. |

Daha önce bankanızda müşteri hesabım vardı. Mobil Bankacılık kullanımı için şifre oluşturma ekranında Anne kızlık soyadı soruluyordu. Anne kızlık soyadı 5 hane olmasına rağmen 6. haneyi de soruyordu. Bankanızla irtibata geçtiğimde şubeye gitmem gerektiği söylenmişti.

Bende bu istikamette şubeye gidip Anne kızlık soyadı bilgisini güncellettim. Fakat bugün Nuvo için başvuru yaptım. Müşteri Numaram belirlendi. Mobil uygulama üzerinden şifre oluşturmaya çalıştığımda yine 6. haneyi de soruyor ve girdiğim doğru değerleri sistem kabul etmiyor.

Bu sizin 2. hatanız ve bunun cezasını bankanız şubesinde saatler geçirerek ödemek zorunda değilim. Mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kart Şifre İşlemleri Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nedim Onurhan O.
  01 Haziran
  11:38

  Tam 16 gündür ne geri dönüş yapıldı ne de ilgilenildi. Kısaca inceleme yapılıp geri dönüş yapılacaktır denilerek yalan söylendi ve müşteri aldatıldı. Tebrikler Yapı Kredi, sana yakışan da bu zaten.

 • Nedim Onurhan O.
  23 Mayıs
  18:09

  Ne zaman dönüş yapacaksınız? Seneye mi? Göstermelik cevap yazmakla sorunu çözmüş olmuyorsunuz. Ne arayan var ne de bilgi veren. Harikasınız (!)

 • 16 Mayıs
  11:25

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Yapı ve Kredi Bankası A.Ş