18 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Altın Alış Satış Fiyatı Arasındaki Fark!

Saat 14. 55, hafta içi ve mesai saatindesiniz. Altın yükselişe geçerken satış fiyatını artırdığınız halde alış fiyatı neden değişmiyor. Alış 79 Satış 82. Normalde maksimum 1 lira fark olurdu bu arada. yaptığınızın etik hiçbir yanı yok. bir daha da ne bankanızdan altın alırım. ne de yatırım yaparım. bankanıza karşı tüm güvenimi kaybettim.

Osman 73 Okunma

Cevaplar

  • Osman 26 Nisan 2013

    Yanlışınız var, bana maille henüz dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetleri 1 kez aradı, ancak yetişemedim tekrar da arama yapılmadı. Bunun için nasıl bir açıklama döndü gerçekten merak ediyorum. Yasal olarak, bankanın alış satış fiyatını değiştirmesi gibi bir hakkı var mı bunu da bilmek istiyorum. Eğer öyle bir hakkı varsa biz Türk halkı olarak altınlarımızı bugüne kadar yastık altında saklamakla en iyisini yapmışız. Aradaki fark şu an biraz daha normale dönmüş ancak yine olması gerektiği gibi değil. Şu an ben altınlarımı satsam bu farkla yaklaşık 15 TL eksik almış oluyorum. bu da demektir ki bankanızda bir çalışanınızın öğlen yemeğini ben ısmarlıyorum. Yapı Kredi bankası bu kadar düşmüş olabilir mi? Şikayeti ilk açtığım gün bu miktar 60 TL civarıydı, 4 personel yapar, bari beni de götürseydiniz yemeğe, öderdim problem değil:)

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sayın Yetkili, 1751382 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön