22 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Altı Ayda Bir Hesap İşletim Ücreti Kesecekmiş!

Bugün hesaplarıma baktığımda 6 aylık hesap kesim ücreti altında benden Yapı Kredi Bankası yaklaşık 45 TL tutarında ücret kesmiştir. Bu gece bankayı aradığımda; bankanın maaş müşteriliğinden çıktığımı ve her 6 ayda bir bu tutarın kesileceğini söylediler. Şimdi soruyorum size; ben sadece banka kartını kullanıyorum ve yılda 90 TL para ödeyeceğimi söylüyorlar. Kredi kartı kullanan insanlardan bile bu ücret artık alınmazken sıradan bir banka kartından bu kadar yüksek rakam alınmasının farkı ne?

Yarın bankaya gidip bu banka ile bütün ilişkilerimi keseceğim. 6 yıldır severek çalıştığım bu banka ile de bir daha asla çalışmayacağım. Bu yanlışı çevremdeki, sosyal medya dahil, her yerde paylaşacağım.

Emrah 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili, 1915827 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön