20 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Almayacağız Dediği Halde Kart Ücreti Aldı

7 Kasım 2013 tarihinde kredi kartımla ilgili bir sorun için müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede, müşteri hizmetleri çalışanı bana ek kart teklif etti. Aidat ücretini sorduğumda, teklifi kabul edersem 1 yıl boyunca 30 liralık ücretin kesilmeyeceğini belirtti. Aynı kişi, zaten genel olarak aidatların itiraz halinde iade edildiğini söyledi. Ben de ek kartı kabul ettim. Fakat ertesi ay asıl ve ek karttan ayrı ayrı ücretler kesildi (60+30 TL). İtirazımı da kabul etmediler.

1 yıl boyunca alınmayacak dedikleri 30 liralık ek kart aidat ücreti için 8 Ocak 2014'te yine itiraz ettim fakat bir türlü itiraz işlemini sonuca bağlamıyorlar, oyalayıp duruyorlar. Ne tutulan söz var, ne memnuniyet.

Emrah 80 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Emrah 27 Ocak 2014

    Bu banka ne yazık ki gerçekten de müşteri memnuniyetini umursamaktan vazgeçmiş gözüküyor..

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön