10 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Almayacağız Dediği Aidatı Aldı!

2012 yılı da 2013 yılı içerisinde telefonla kart aidatı almayacağız dendiği halde aldılar. 2013 ocak ayında telefonla aradın yanlışlık oldu daha sonra 3 gün içerisinde geri ödeyeceğiz dedikleri halde 3 ay oldu hala kart aidatını geri ödemediler yok böyle bir bankacılık ödemelerim bitince kapatacağım.

Zorla verdiğiniz kartı alın da standart cevap:Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi gibi.

Şener 18 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön