19 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Almayacağım Dediği Kart Ücretini Alarak Beni Yanılttı!

Yapı Kredi Bankasından play kartım vardı ve beni arayıp Adios kartı da alırsanız Play karta ait kredi kartı üyelik ücretini almayacağız dediler. Ben de kabul ettim ve Adios kartı aldım ama play kartın bu ay ki ekstresine baktığımda 65 Tl kart ücretinin geldiğini gördüm. Ayrıca kartın bir yılının dolmasına da daha iki ay var. Bu bankanın ne yaptığını müşterilerini yanıltarak nereye gideceğini düşünmüyor herhalde. Ben de Adios kartımı iptal ettim play kartımı da içindeki artı paramı kullandıktan sonra iptal edeceğim ve ilçe hakem heyetine başvuracağım.

Mehmet 44 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet30 Mart 2013

    Yaklaşık 8 gün geçmesine rağmen yapı kredi bankasın en kısa zamanda bilgi vereceğiz demelerine rağmen tarafıma hiç bir bilgi vermemişler, şikayetin çözülmesine yönelik hiçbir şey yapmamışlardır.

  • Mehmet23 Mart 2013

    Kredi kartımın kayıp olmasından sonra yeni kart için başvurdum ama kart tarafıma ulaşmadan başka kartıma gelen üyelik ücreti nedeniyle tüm kartlarımı iptal ettim. Kayıp olan kartımdaki bilgiler yeni kartıma yüklendiğinden ve yeni kart bana ulaşmadan iptal ettiğim için eski borçlarımı ödemek için kart numarası yanımda yok.Müşteri hizmetlerini aradım .Kendilerine borcumu ödemem için kart numarasını bana söylemelerini söyledim.Şubeye gitmem gerektiğini söyledi. Basit bir işlem için ilçe merkezinden ile gitmemin gereksiz olduğunu telefon bankacılığından şifre ve benzeri işlemlerin yapıldığını bunun için de bir sürü güvenlik aşamasından geçildiğini söylemem rağmen kart numarasını vermediler.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi22 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön