09 Eylül 2014

Yapı Kredi Bankası Allianz Sigorta Kesintisi!

Bankanız Allianz Sigorta bölümü haziran ayında 18 tl., temmuz, 33 tl., kestiği için bu siteden şikayetimi bildirmiştim. Allianz sigorta bölümü 15/08/2014 tarihi itibariyle sigortamı iptal ettiğini bildiren bir mesaj attı. Bankanızla yaptığım görüşmede orta yolu bulup işi tatlıya bağlamıştık. Teşekkürlerimide yazmıştım.

Şimdide e postama gelen ekstremde 15/08/2014 tarihi itibariyle iptal edilen sigortadan 56 tl sigorta ödettirildiğini gördüm. Sizce bu adil mi? Yine bankanızla güzel ilişkilerimin devamını istiyorum. 20 yıllık müşteriniz ve yüksek ödemeleri olan kart kullanıcınız olarak soruyorum.

Sema 450 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Eylül 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön