12 Mayıs 2016

Yapı Kredi Bankası Alışveriş İadesi Yapmıyor!

Dün akşam Hepsiburada.com'dan yaklaşık 2 bin TL alışverişimi teslimat adresi yanlışlığından dolayı 5 dk içinde iptal ettim. Alışveriş esnasında saniyeler içinde hesabımdan çekilen paranın iadesi henüz yapılmadı. Hepsiburada.com parayı iade ettik diyor, fakat Yapı Kredi Bankası böyle bir iade yok diyor. Olan bana oldu. 2 bin lira henüz elimde değil. 8 iş gününden bahsediyorlar... ! Param hala ortada yok... Hepsiburada.com'dan bir daha alışveriş yapmam sizde iki defa düşünün derim. Yapı Kredi'den hesabımı sileceğim. Böyle bir saçmalık daha önce yaşamamıştım.

Yunus 867 Okunma

Cevaplar

  • Yunus13 Mayıs 2016

    Daha önce şu şekilde açtığım kayda yapılan yoruma istinaden; Yapı Kredi Yorum olarak şikayet kanallarını hatırlatmış. Ben burada vatandaş bilgilensin diye yazıyorum, girip okusunlar hangi bankalar ile çalışacağını bilsinler diye, amaç sadece şikayet ise sisteme yazmasını elbette biliyoruz. "Dün akşam Hepsiburada.com dan yaklaşık 2 bin TL alışverişimi teslimat adresi yanlışlığından dolayı 5 dk içinde iptal ettim. Alışveriş esnasında saniyeler içinde hesabımdan çekilen paranın iadesi henüz yapılmadı. Hepsiburada.com parayı iade ettik diyor, fakat Yapı Kredi Bankası böyle bir iade yok diyor. Olan bana oldu. 2 bin lira henüz elimde değil. 8 iş gününden bahsediyorlar... ! Param hala ortada yok... Hepsiburada.com dan bir daha alışveriş yapmam sizde iki defa düşünün derim. Yapı kredi den hesabımı sileceğim. Böyle bir saçmalık daha önce yaşamamıştım. "

  • Yunus12 Mayıs 2016

    biz şikayet kanallarını nasıl kullanacağımızı biliyoruz!. Buraya yazma amacımız insanlar banka seçimi yapmadan hangi bankanın nasıl sorunlu olduğunu görmeleri. Beni şikayet sisteminize yönlendirmeniz çok saçma. paramı yatırın başka bir şey istemiyorum. hesabımıda kapattıracağım.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Mayıs 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön