13 Şubat 2013

Yapı Kredi Bankası Alınmayacak Dendiği Halde Aidat Alınıyor!

Yapı Kredi bankasından bir yetkili benimle iletişime geçti ve önce kredi kartı verdi ardından 3 ek kart çıkartırsam yıllık kart aidatı almayacağını söyledi. Bunlara rağmen 100 TL kart aidatı ödemek zorunda bırakıldım. Yaptığım itiraza olumlu yanıt geldi ve paramın iade edileceği söylendi ama aksiyon alınmadı.

Bir sosyal paylaşım ağından da yaptığım şikayete aynı burada yazılan müşterimize cevap verilmiştir vs.... yazılar yazıldı ve yine olumlu - olumsuz dönüş yapılmadı. Yapı kredi bu şekilde büyüyemez, çünkü ileride bu bankayla çalışmayı düşünmüyorum. Etrafımdaki pek çok kişiye de yaşadığım olumsuzluğu anlatıyorum.

İsmet 29 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Şubat 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön