29 Nisan 2016

Yapı Kredi Bankası Alınan Kart Aidatları...

Yıllardan beri Yapı Kredi Bankası'na ait olan play kredi kartını kullanmaktayım. Bu kartla binlerce liralık alışveriş yaptım. Her ay düzenli olarak da ödeme yapmaktayım. Buna rağmen Yapı Kredi Bankası kartımda ki bütün puanlarımı kart aidatı olarak çekmektedir. Şu anda kartımda eksi elli altı liralık puan bilgisi görüntülemekteyim.

Üstelik 2015 ten itibaren play karttan kart ücreti alınmamasına rağmen. Müşteri memnuniyetine istinaden alınan bu ücretlerin tarafıma iadesini talep ediyorum. Talebimin olumsuz karşılanması neticesin de kartımı iptal ederek yasal işlem başlatacağımı beyan ederim.

Esma 97 Okunma

Cevaplar

  • Esma 06 Mayıs 2016

    Yapı Kredi bankası bankasi şikayetime cevap bile vermedi. Bu yüzden kredi kartımın iptalini istiyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Nisan 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön