06 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Aidatın İptalini İstiyorum!

Kredi kartı nisan ekstrem de 3, 4, 2013 tarihinde yıllık 75TL kart aidatı ekstreme yansıtılmıştır. bu aidatın iptal edilmesini istiyorum. kart alırken aidat alınmayacağını sadece 5 TL masraf alınacağı söylenerek kart verildi.

Kartta borç var diye yapıldıysa bu kartı kapatacak pozisyonum var. kaldı ki. 40, 000. TL lik limitli kredi kartım var. Kart ekstreme yansıtılan yıllık üyelik aidat tutarının iptalini istiyorum.

İsmail 60 Okunma

Cevaplar

 • İsmail 16 Nisan 2013

  şikayetle ilgili bana dönüş yaptılar şikayetim var hattına cevap verildi gibi gözüktüler. sonra kendi banka hatlarından aynı şikayeti isteyip bir daha dönüş yapılmadı. demek ki 75.TL değilde 750.TL olsaydı birde borçlu cıkartacaklardı.Bu iş bitene kadar sanal ortamda her tarafta yazacagım

 • İsmail 14 Nisan 2013

  6.4.2013.tarihinden bugune 75.tllık bir işlemi iptal etmek bu kadar zormu yoksa ilgisizlikmi anlamadım.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

  Sayın Yetkili, 1728905 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

 • İsmail 11 Nisan 2013

  kaç gün oldu cevap verme nezaketinde bile bulunmadılar.

 • İsmail 09 Nisan 2013

  yazdığım şikayetimle ilgili bana dönüş yapılmadı.

 • İsmail 09 Nisan 2013

  Kredi kartını 444. lü hattan satarken yıllık kart aidatı var denilmiyor. Kartı kullanmaya başlayıp eğer kartta borcunuz varsa hemen 75. TL kart ücreti yansıtıyorlar. Aidatın iptali istendiği zaman bize harcama sözü verin ancak o zaman iptal ederiz diyorlar. Boyle bir tezgah yok. zaten kartta 1200. TL harcama var amacınız ne illaki bu borcu ödemeyip yasal takıbemi düşürmek istiyorsunuz. yoksa ne amaçlanıyor. Bu aidatın iptalini istiyorum. Benden aidat isteyen tüm bankaların kartlarını iade ettim. Bununda borcunu kapatır. iade ederim. ve Tüm sanal ortamda da bu haksızlığı yazarım. Netice bekliyorum. Teşk ederim

 • İsmail 08 Nisan 2013

  şikayetimle ilğili olarak bugun yasemın hanımla görüştüm. bize harcama sözu verırseniz iptal edeceğini söyledi. Böyle bir şey yok kartı bana verırken yıllık aıdatının oldugu soylenmedı 5 tl vermem söylendı. onun için kartınızı aldım. ben hıc bır kartıma yıllık aıdat ödemıyorum aıdat isteyenlerınde kartlarını iptal ettim:iptal etmesseniz. borcu kapatır. kartınızı iade ederım bankanıza emekli maaşımı vermeyi düşünüyordum. bunu da vermeyecem. kim bilir versem nelerle karşılaşacam:

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön