16 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Aidatı Şartlı İade Ediyor!

11. 09. 2013 tarihinde Yapı Kredi Bankası tarafından 90, 00 TL üyelik aidatı kesilmiştir. 15. 09. 2013 tarihinde hesap hareketlerimi inceledikten sonra hemen bankayı aradım. Bana bize verdikleri hizmetler için bu tutarın kesildiğini, verilen bu hizmetlerin her birinin bir bedeli olduğunu ,bu sebepten dolayı bu tutarın iptal edilmeyeceğini söylediler.

Bir kaç öneride bulundular. Ancak şöyle yapabiliriz ; sizin 5 TL'lik world puanınız mevcut . Bir sene içinde 85 TL daha word puan kazanırsanız kesilen tutar iptal edilir. Eğer o kadar world puan kazanamazsanız ,kazandığınız tutar düşülür geri kalan tutar üyelik aidatı olarak borç hanenize yazılır diye cevapladılar. Ben bu ve sunduğu diğer teklifi kabul etmediğimi dile getirdim.

Muharrem 20 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön