05 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Aidatı Şartlı İade Ediyor!

Sitede Yapı Kredi Bankası ile ilgili yer alan şikayetlerde olduğu gibi benimki de fahiş olarak alınan 90 liralık kredi kartı ücreti ve bunun yanı sıra yaptıkları uygulamalar. Uzun bir süredir kartı kullanmama ve daha önce kart ücretini iade etmelerine rağmen , bu sefer iptal yerine 3 ay boyunca 900 lira harcama yapmamı istediler.

Bunu kabul etmemem ve kartımın iptalini istediğimde ise , bankadan kullanmış olduğum avans puanlarımın nakite dönüşeceğini ifade ettiler. Kartı limit çerçevesinde iyi kullanan ve ödemelerini düzenli olarak yapan bir müşteriye böyle bir uygulama kabalıktır. Bu çerçevede kart aidat ücretinin iadesini talep etmekteyim.

Kenan 36 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön