17 Temmuz 2014

Yapı Kredi Bankası Aidatı İptal Etmiyor.

2010 yılından beri kullandığım öğrenci kredi kartımdan şu zamana kadar 4 sene boyunca kart aidatı kesilmiş. Kredi kartını ilk çıkarttığım zaman bana banka tarafından öğrenci olduğum için aidat alınmayacağını söylemişlerdi. Fakat şu zamana kadar hep aidat kesildi ve şimdi de banka bunu bana iade etmiyor. Hem kendi prosedürleri gereği, hem de devlet kanunları gereği bu kart aidatını bana iade etmeleri gerekli. Bankanın bu konuda gerekeni yapmasını talep ediyorum, aksi halde şikayetlerimi gerekli makamlara ileteceğim.

Mesut 250 Okunma

Cevaplar

  • Mesut22 Temmuz 2014

    Sorunum çözülmedi.Banka beni oyalayarak durumu geçiştirdi.Ben istemeden aidatlarımı puanlarımdan ödemişler.Bunu asla kabul etmedim.Aidatlarım ve puanlarımı geri iadesini istiyorum.

  • Mesut18 Temmuz 2014

    Bana bir mail atmışsınız içeriğinde yazanların özeti probleminizi çözmüyoruzdan ibaret.Yani bu şikayetimi çözmediniz.Üzerine bir de çözmüyor diye mail atmışsınız.Bende en kısa sürede bütün yapı kredi hesaplarımı kapatım tamamen ilişiğimi kesiyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön