09 Temmuz 2013

Yapı Kredi Bankası Aidatı Geri İstiyorum!

Yıllardır Yapı Kredi Bankası ile çalışan biri olarak hakikaten hayal kırıklığına uğramış bulunuyorum. World Kartım bulunmaktadır ve Mart ayında benden yıllık ücret kesmişler ve ben bunu yeni farkedip aradığımda, benden bir ay içinde aramam gerektiğini söyledi Call Center'daki bayan.

Niye yıllık ücret kestiniz dediğimde, bayan gayet rahat bu ücretin benim onayım dahilimde geri alınabileceğini belirtti. Ben böyle bir şey göremedim. Kesilirken haberim yok , almam için onay gerekiyor. Hepsi kayıtlı konuşmalarda. Bir de hanımefendi , ben zaten bu parayı ödemişim, gelecek Mart'a kadar ücretsiz kullana bilirmişim gibi lütufta bulundu. Ücretimin iadesini istiyorum.

Tolga 36 Okunma

Cevaplar

  • Tolga 22 Temmuz 2013

    Hala aramadılar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi16 Temmuz 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Tolga 15 Temmuz 2013

    Beni şikayetten sonra aramadılar bile.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön