22 Mart 2013

Yapı Kredi Bankası Aidat Yüzünden Müşteri Kaybetti!

Kredi kartına ihtiyacım olmadığı halde onlarca kez arayarak nerdeyse yalvararak kredi kartı verdiniz , peki demeden önce bakın ben kullanırım ama kart ücreti vermem dedim,tamam dediniz. Bir zaman sonra bu sefer GOLD kartta verelim dediniz ben yine peki demeden önce kart ücreti vermem dedim, tamam dediniz.

Ben kartlarımı düzenli kullandım.Ödemelerimi düzenli yaptım.Kart ücreti gönderdiniz.Sözünüz nerde. Aradım temsicinizi ,bana kampanyaya dahil olursam iade edeceğinizi belirttiniz.Hayır dedim, o zaman olmaz dediniz.Şimdi 2 adet kartımı da kullanıma kapattım.Beni bir kaç günlük mağdur ettiniz.Siz de bir müşteri kaybettiniz.Şimdi kimin eline ne geçti.

Mesut 41 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön