09 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası Aidat Yüzünden Kartımı Kapatmama Onay Verdiler!

Kredi kartımın aidatının iptal olması için telefon açtım. H. hanım 750 tl lik alışveriş taahhüdü vermeniz gerekir veya bilmem ne kadar World puan kazanmanız gerekir 90 gün içinde ancak o zaman iptal edebilirim dedi. herkesin iptal ettiğini artık bunun yasal olmadığını, tüketici haklarına başvuran herkesin bu parayı aldığını ısrarla söylememe rağmen iade etmedi.

Bende o zaman kartımı kapattırmak istiyorum dedim ve hiç bir ikna zahmeti göstermeden hemen kartımı kapattı. Yaklaşık 8-10 yıllık müşterileri olmama ve kartımı düzenli ödeyen bir müşteri olarak kaybeden siz oldunuz. Ben ertesi gün başka bir bankaya başvurdum. 60 lira için müşteri kaybediyorsunuz.

Aslı 18 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi17 Mayıs 2013

    Sayın Yetkili, 1788546 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön