13 Eylül 2013

Yapı Kredi Bankası Aidat Yok Diye Yanıltıyor!

Üniversitede öğrenci kartı başvurusu alınıyor. Lütfen karta başvurun daha sonra kullanmasanız da olur. Zaten öğrenciye has kart bunlar yıllık aidat vs. de ödemiyorsunuz diye belirtilip , kendi kotalarını doldurmak için kart çıkartmak istiyorlar sürekli . Ben de destek oldum daha sonra Play kartım geldi.

Kullanmaya başladım, özellikle yıllık aidat olmadığı belirtildi. Ve bugün kartımı kapatmak istediğimde, para puanımın ekside olduğunu, kapatmak için 12 TL civarı ücret ödemem gerektiğini belirttiler . Israrla yıllık aidat olmadığını belirttim . Ama ödemezsem bu paranın daha da birikeceğini tartışır bir şekilde belirttiler. Bu ücreti ödemek istemiyorum yanıltma var çünkü.

Eda 45 Okunma

Cevaplar

  • Eda27 Eylül 2013

    Hala herhangi bir cevap alamadım!

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön