Yapı Kredi Bankası Aidat İadesini Yapmıyor.

İsmail D. |

Yapı Kredi Bankası'ndan kullanmış bulunduğum son dört rakamı 6073 no'lu kartımın borcunu 68 TL'ye kadar düşürdüm. Her zaman olduğu gibi 80 TL kart ücreti yansıtılmış kart borcuna. Müşteri hizmetlerini aradım borçlanma sözü verirseniz o zaman iptal ederiz dediler. Ben olayın başka penceresinden bakıyorum olaya, velev ki ben batıyorum.

Borcumu kapatmak için uğraşıyorum. Siz bana diyorsunuz ki biraz daha borçlan. Bu ancak Türkiye 'de ve bankalarda oluyor. Bu aidatı iptal edin. Ben bu borcu öderim ama sosyal medya üzerinden her yere duyururum. Bböyle olmaz. Borcunu ödemelerini harcamalarını gününde takip eden bir müşteriye bu yapılmaz. Kaldı kı ben emekli banka müdürüyüm ve emekliyim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İsmail D.
  08 Nisan
  14:33

  BENDE BU PARAYI SİZDEN YASAL FAİZLERİ VE AVUKATLIK ÜCRETİ İLE ALACAĞİM

 • İsmail D.
  08 Nisan
  14:31

  Değerli Müşterimiz,

  Kredi Kartları Kanunu'nun 24. ve Yönetmeliğin de 17/5-c maddesi gereği her yıl bankamız tarafından belirlenen tutarda üyelik ücreti kredi kartı hesaplarına borç kaydedilmektedir. Bu bilgi kredi kartı üyelik sözleşmemizde ve Hesap Özet'lerinin arka yüzünde de yer almaktadır.

  Üyelik ücreti, kredi kartı ile verilen ticari hizmet karşılığı talep edilen bir ücret olup, üyelik sözleşmesinde yer aldığı için herhangi bir yasal aykırılık teşkil etmemektedir.

  Bu uygulama gereğince, Hesap Özeti'nize yansıyan üyelik ücretinin iptali yönündeki talebinize olumlu yanıt verilememektedir.

  Saygılarımızla,

  Kredi Kartı Finansal İşlemler Ekibi

  Talebinizin devam etmesi durumunda, bankamız yanıt tarihini izleyen altmış gün içinde Türkiye Bankalar Birliği nezdindeki Müşteri Şikayetleri Hakem Heyetine başvurabilirsiniz.
  © 2014 Microsoft Koşullar Gizlilik ve tanımlama bilgileri Geliştiriciler Türkçe

 • İsmail D.
  07 Nisan
  18:02

  şikayetimi cevapladılar kart ücretini iade etmeyeceklerini soyledıler. yeni bir birim kurulmuş bu birim bankaların aldığı kredi komısyonu ve kart ücretlerini alıyor. hukukculardan oluşan bir bırım. sadece vekalet üctei ödüyorsunuz.yarın telefonunu buradan yayınlayacagım

 • İsmail D.
  07 Nisan
  17:58

  bu sabah 4440444 den bir personel aradı nini söyledi kapattı .

 • 04 Nisan
  16:34

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.
  Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr
  internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü