21 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası Aidat İadesinde Haksızlık Yapıyor.

Yapı Kredi Bankası'ndan kredi kartıma kesilen 60 TL'lik yıllık aidat ücreti müşteri hizmetlerini aramama rağmen iade edilmedi. Benim aramamdan bir gün önce eşim aradığında onun kredi kartına kesilen aidat ücreti iade edildi. Ben aradığımda ya bilmem kaç TL'lik alışveriş yapacakmışım 3 ay içerisinde ya da world puanlarımdan alacaklarmış.

Ben de bankaya itiraz dilekçesi yazdım 16 aralıkta gönderdim. 20 aralıkta da onların eline geçti henüz bir cevap gelmedi. Geldiğinde tüketici hakem heyetine başvuru yapacağım. Kişiye göre bu ücretlerin iade edilmesi nasıl oluyor anlamadım. Eşimde zamanında ödüyor, ben de zamanında ödeme yapıyorum. Bir çok harcama yapıyorum. Buna rağmen iade edilmiyor.

Ömür 76 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön