22 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası Aidat Alıyor!

Kasım ayında verilmiş tüketici hakem heyeti kararı ile bankadan kredi kartı aidatı olarak alınan paramın geri ödenmesini istedim. Banka kararın eline ulaşmadığını söyleyince hakem heyetinin kararının teslim edildiğine dair zimmet fişini yolladım kendilerine ama umursamadılar. Kararı fax ile göndermemi istediler yaklaşık 5 kez gönderdim sonra tekrar yine olmaz dediler.

Kararı şubemize veriniz dediler ; verdim. Ama yine olmaz dediler. Şimdi icra müdürlüğüne başvurmak için kararı istedim göndermediler. Resmen dalga geçiyorlar. Geri dönüş yapmıyorlar. Bunlardan dolayı ayrıca hukuki dava açacağım verdikleri zaman ve her türlü manevi kayıp için davacı olacağım.

Adil 21 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön