01 Haziran 2015

Yapı Kredi Bankası Adios Premium Kart İndirim Yanıltmacası!

Adios Premium kart, yurt dışında yapılan tüm otel ve restoran harcamalarının 5%'ini karta indirim olarak yansıtacağını beyan ederek bu kredi kartını pazarlamaktadır.

Ne var ki, uygulamaya döndüğümüzde bu vaadin birçok durumda gerçekleşmediği görülmektedir.

Sebebini araştırdığımda; "Harcamanın yapıldığı pos makinesinin otel/restoran kategorisi altında tanımadığı" belirtilmekte. Banka, kendi kategori sisteminde bu vaadi gerçekleştirmemek için kurumsal kimlikle bağdaşmayan kendine göre çıkar yol bulmaktadır.

Bankaya, yapılan harcamanın fatura ile ispat edilebileceğini söylememe rağmen destek alamıyorum. Yazılı/sözlü olarak sürekli matbu cevaplar verilmekte, müşteri mağdur edilmektedir.

Uğur 493 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi04 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 03/06/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Haziran 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön