24 Ekim 2015

Yapı Kredi Bankası 76 TL Kart Aidatını Şikayetime Rağmen İade Etmediler.

Yapı Kredi Bankası'nın World kartını kullanan müşteri idim. Müşteri temsilcisi bir bayan beni arayıp eğer Gold kart alırsam iki kartıma da kart aidatı kesilmeyeceğini belirtti. Bende kart aidatı ödememek adına kabul ettim. Bu arada eğer kart aidatı kesilirse şikayet oluşturun tarafınıza iade edilecektir dedi ve bana kart aidatı kestiler. Bu konuyla ilgili şikayet oluşturdum ama sonuç tabi ki olumsuz oldu. Çağrıyı dinleyip beni haksız çıkardılar. Ne yazık ki yalancı bir banka ile çalışmamak adına kartlarımı iptal ettirdim. Sonuç hüsran. Şimdi 76 TL'yi güle güle kullanın.

Çağla 116 Okunma

Cevaplar

  • Çağla04 Kasım 2015

    Görmüş ve okumuş olduğum kadarı ile Yapı Kredi Bankası insanları farklı nedenlerden dolayı hep mağdur etmiş. Şikayetim ve kartlarımı kapatmam üzeri utanmadan aradan bir gün geçtikten sonra beni tekrar arayıp kart ister misiniz demeleri ayrı bir saçmalık. İnsanlarla dalga geçer bir halleri var. Ve hala tarafıma mağduriyetim ile ilgili iade konusunda dönüş yapılmadı. Anlaşılan o ki 76 TL'ye çok ihtiyacı olan bir banka. Bundan sonra asla ve asla kullanmayacağım gibi tavsiye etmeyeceğim bir bankasın yapı kredi. 76 TL için düştüğünüz hal ve işittiğiniz hakaretlerde sizin başarınız. Sizler reklamın iyisi kötüsü olmaz kafasında sığ bir bankasınız. Yazık.

  • Çağla24 Ekim 2015

    Ben gerekli görüşmeleri yaptım ve sonuç olumsuz oldum sayın (yapı kredi bankası). Ayrıca ortada sizden kaynaklı bir sorun varsa siz bana ulaşacaksınız ben size değil. Bundan sonra sizden kart almak mı tövbe.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi24 Ekim 2015

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön