28 Ocak 2014

Yapı Kredi Bankası 75 TL Yıllık Kart Aidatı Alıyor!

Yapı Kredi Bankası Opet World kartıma ait bu ay ki ekstre de "Yıllık üyelik ücreti" olarak 75 tl'lik bir bedel yansıtılmıştır. Öncelikle kredi kartımı oldukça aktif kullanan bir müşteriyim ve ödemelerimi aksatmadan gerçekleştiriyorum. Bildiğiniz üzere kredi kartını ödemeyen binlerce belki de daha çok müşteriniz vardır.

Borcunu titizlikle ödeyen, kartınızı aktif kullanan müşteriniz olarak bu bedeli yansıtmanızı hiç hoş bulmadım.

Rahatsız olduğum diğer husus, kanunlarda bu şekilde yasal olmayan ve sadece bankanızın belirlediği bu bedeli benim/bizim gibi müşterilerinizden tahsil etmenizi hiç de etik bulmuyorum, esefle kınıyorum! Bu bedelin iade edilmesini ve gereğinin yapılmasını rica ederim.

Neşet 57 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi05 Şubat 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön