15 Mayıs 2014

Yapı Kredi Bankası 70 TL Kredi Kartı Yıllık Aidatı Kesmiş!

Son ödeme tarihi 20 Mayıs 2014 olan kredi kartı hesap özetimi incelediğimde 70 tl tutarında yıllık üyelik ücreti yansıtıldığını gördüm. 4440444 numaralı müşteri hizmetlerini aradım ancak bir sonuç elde edemedim.

İnternet üzerinde Yapı Kredi Bankası'nın müşteri hizmetlerini yazılı mesaj attım, aynı şekilde bir sonuç alamadım. Sonuç olarak 1997 senesinden itibaren kullanmakta olduğum kredi kartımı 4440444 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak iptal ettirdim.

Bankanızla imzalamış olduğum kredi kartı protokolünde kredi kartı aidatı alınacağına dair bir veri bulunmadığı için kredi kartı aidatının iptal edilmesini istiyorum. İptal edilmemesi durumunda yasal yollara başvuracağımı belirtmek istiyorum.

Mehmet 338 Okunma

Cevaplar

  • Mehmet11 Eylül 2015

    Yapıkredi bankasından arayan soran olmadı... ... ... ... .

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön