03 Temmuz 2014

Yapı Kredi Bankası 70 TL Kredi Kartı Aidatı Kesti İnsaf Biraz!

Mayıs ekstremde kredi kartı aidatı olarak 70 tl kesildiğini gördüğümde artık yeter dedim! Yaklaşık 6-7 yıldır Yapı Kredi Bankası kredi kartını kullanıyorum, normal hesaplarımda bu bankayı kullanıyorum ama sinekten yağ çıkarır gibi hala 70 tl kesmesiyle bıçak kemiğe dayandı!

Bankayı aradım her müşteriye tekrarladıklarını tekrarladılar. Bilmem şu kadar harcama sözü verirseniz iade ederiz, world puanınızdan keselim vs. bunun üstüne banka genel müdürlüğüne 02.06.2014 tarihinde kredi kartı aidatımın iadesi için başvurdum. Bir ay oldu bir kişi geri dönüp bir şey demedi. En yakın zamanda kartlarını kapatıp iade edeceğim.

Volkan 469 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2014

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön