Yapı Kredi Bankası 63 TL Hesap Kullanım Ücreti Kesmişler!

Turan K. |

2009 yılında Ev Kredisi çekmiştim. 3 Ocak'ta hakem heyetine başvurdum. Şaşılacak bir hızla 3 hafta sonra hesabıma masraf yatmış. Ancak adamlar kredi hesabımı ev kredisi dışındaki bir işte kullandığım için 63 TL hesap kullanım ücreti kesmişler.

Aşağıdaki mesajı göndermeyin sakın;
"Değerli müşterimiz, yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize yazın (https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin. Aspx) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - pk: 440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş....

Etiketler :

Hesap İşletim Ücreti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Turan K.
  19 Şubat
  10:50

  Ulaştık önceden çözüm yok. O nedenle buraya yazdık. Ayrıca yukarıdaki mesajı göndermeyi göndermeyin bana demiştim. Çözüm bulun çözüm.

 • 19 Şubat
  09:51

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.