19 Şubat 2016

Yapı Kredi Bankası 63 TL Hesap Kullanım Ücreti Kesmişler!

2009 yılında Ev Kredisi çekmiştim. 3 Ocak'ta hakem heyetine başvurdum. Şaşılacak bir hızla 3 hafta sonra hesabıma masraf yatmış. Ancak adamlar kredi hesabımı ev kredisi dışındaki bir işte kullandığım için 63 TL hesap kullanım ücreti kesmişler.

Aşağıdaki mesajı göndermeyin sakın;
"Değerli müşterimiz, yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize yazın (https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin. Aspx) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - pk: 440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş....

Turan 186 Okunma

Cevaplar

  • Turan19 Şubat 2016

    Ulaştık önceden çözüm yok. O nedenle buraya yazdık. Ayrıca yukarıdaki mesajı göndermeyi göndermeyin bana demiştim. Çözüm bulun çözüm.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi19 Şubat 2016

    Değerli müşterimiz, Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz. - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00) - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx ) - @YapiKrediHizmet / Twitter - Yapı Kredi Hizmet / Facebook - PK:440 - Kocaeli Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz. Saygılarımızla, YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön