22 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası 60 TL Kart Aidat!

Yapı Kredi kartıma 2012e ait 60 tl ücret alınmış ve bu ücret nisan 2013 ektreme yansıtılmış İtiraz ettiğimde bonuspuanınızdan karşıladık ve puan olmayınca ekstrenize ekledik diyor. Oysa bonus puanlar harcama karşılığı bankanın verdiği hediyedir. Bize böyle uygulama yapıldığına dair herhangi yazılı veya sözlü bildirim de yapılmamıştır.

Ayrıca, 2013 yılına ait yine 60 lira yıllık kart ücreti gelmiş ve bonuspuandan karşılanmak üzere şimdilik iptal edilmiş. Müşteri temsilcisine bunu da kabul etmediğimi, kartımın iptalini istediğimde küstah şekilde eğer kartımı iptal edersem bu paranında bizden alınacağı söylemiştir. Kanunen kart ücretini kabul etmiyorum ve tüketici mahkemesine başvuracağım.

Miray 34 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön