30 Mart 2015

Yapı Kredi Bankası 5400 6193 3214 1797 No.lu Kredi Kartınız

2012 yılında 1.000 lira civarında Bireysel Kredi ve toplam limiti 1.150 Liralık olan Kredi kartlarım dan 5400 6****797 numaralı kredi kartınız kredi kayıt bürosunun risk sorgulama merkezinden güncelleme yapılıp kartımın kapalı olduğunun belirtilmesini istiyorum. Fakat 15 gündür beni dinlemek istemeyen bir müşteri hizmetleri ile karşılaşıyorum.

Borcu olmayan bir kartı neden açık ve limitli olarak gösterme çabası içindesiniz? Takibe alındığı için 5 yıl gözükür gibi komik bir cevap veren müşteri hizmetlerine ne diyeceğimi bilemiyorum. Kartımın borcu 2012 yılında bitti ve kartım benim elimde değil. Aynı işlemde diğer kartımda kapalı görünüyor yaptığınızın zorbalıktan farkı yok?

Nizamettin 584 Okunma

Cevaplar

 • Nizamettin 03 Nisan 2015

  Sahte balı satıp sonrasında yok olan bir firma gibisiniz sistemde kayıtlı olan mailime cevap gelmedi. Gelmediği gibi şikayetimle ilgili anket düzenlenmiş hani sorunumu çözmüşsünüz gibi memnuniyet ölçüyorsunuz. Sevgili Yapı Kredi Bankası müşterileri bu iyi gün dostlarına aldanmayın. Resmen üç kağıt üzerinden iş yapıyorlar. Size gelince ben talebimi dilekçe ile yaptım hadi bakalım 15 gün içerisinde sorunumu çözmeyin elmi yaman beymi yaman görelim. İyi niyetle çözmeye çalışmak işe yaramıyor insanı aptal yerine koyuyorsunuz. Şaka gibisiniz.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi01 Nisan 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 01/04/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

 • Nizamettin 30 Mart 2015

  Merakla bana vereceğiniz cevabı bekiiyorum. Not olarak uzun yıllardan beridir de maaşlı müşterinizim. Bahsi geçen limitler maaşımın yarısı bile değil. Kapalı olarak söylenen kartın kredi takip bürosundaki sorgulamada limitli ve açık bir kart olarak görünüyor. bu da benim başkaca bankada olan kredi kartımın limitini etkiliyor. Bunu lütfen düzeltin.

 • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi30 Mart 2015

  Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “SİZİN İÇİN BURADAYIZ” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön