Yapı Kredi Bankası 4'tür Kredi Tahsis Ve Değerlendirme Ücreti Kesiyor!

Sedat C. |

Yapı Kredi Bankası'nın 3 senedir ticari olarak müşterisiyim. Hesapları açtığımızda bahsedilmeyen Kredi Tahsis Ve Değerlendirme Ücreti adı altında senede 4 sefer kesilen 400 TL gibi bir miktarın mağduru olmuş durumdayım.

Hesaplarımı en son incelemede hesabımdan benim yazılı bir iznim olmadan ortalama 2500 TL kesilmiştir. Hiçbir banka müşteriden yazılı izin talimat almadan hesabından para kesemez. Aksi halde el koyma sayılır.

Bu durumu müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde şubeye sevk ediyor, şube ile görüştüğümüzde ise kullandığınız kredilerden dolayı diyor. Hem krediye masraf komisyon faiz alıyor hemde üç ayda bir 400 TL gibi rakamı iznimiz dışında tahsil ediyor. Sonuç mahkemede belli olacak avukata verdik.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Kredi Masrafları Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sedat C.
  19 Aralık
  23:35

  banka tarafından bana gönderilen mesaj da diyorki Sözkonusu bankamız uygulamasını anlayışla karşılamanız umuduyla bilgi edinmenizi rica ederiz bunu banka personeli bile diyor gereksiz yere alındığını ama o personelden allah razı olsun hertürlü yasal yolları bize en ince noktasına kadar gösterdi ve anlattı

 • Sedat C.
  19 Aralık
  23:32

  bankanın bana yolladığı mesaja bakın Sözkonusu bankamız uygulamasını anlayışla karşılamanız umuduyla bilgi edinmenizi rica ederiz

 • 11 Aralık
  16:10

  Sayın Yetkili,

  2157631 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır.

  Saygılarımızla,
  Yapı Kredi Bankası
  Genel Müdürlüğü


  Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.