07 Aralık 2013

Yapı Kredi Bankası 4'tür Kredi Tahsis Ve Değerlendirme Ücreti Kesiyor!

Yapı Kredi Bankası'nın 3 senedir ticari olarak müşterisiyim. Hesapları açtığımızda bahsedilmeyen Kredi Tahsis Ve Değerlendirme Ücreti adı altında senede 4 sefer kesilen 400 TL gibi bir miktarın mağduru olmuş durumdayım.

Hesaplarımı en son incelemede hesabımdan benim yazılı bir iznim olmadan ortalama 2500 TL kesilmiştir. Hiçbir banka müşteriden yazılı izin talimat almadan hesabından para kesemez. Aksi halde el koyma sayılır.

Bu durumu müşteri hizmetleri ile görüştüğümüzde şubeye sevk ediyor, şube ile görüştüğümüzde ise kullandığınız kredilerden dolayı diyor. Hem krediye masraf komisyon faiz alıyor hemde üç ayda bir 400 TL gibi rakamı iznimiz dışında tahsil ediyor. Sonuç mahkemede belli olacak avukata verdik.

Sedat 50 Okunma

Cevaplar

  • Sedat 19 Aralık 2013

    banka tarafından bana gönderilen mesaj da diyorki Sözkonusu bankamız uygulamasını anlayışla karşılamanız umuduyla bilgi edinmenizi rica ederiz bunu banka personeli bile diyor gereksiz yere alındığını ama o personelden allah razı olsun hertürlü yasal yolları bize en ince noktasına kadar gösterdi ve anlattı

  • Sedat 19 Aralık 2013

    bankanın bana yolladığı mesaja bakın Sözkonusu bankamız uygulamasını anlayışla karşılamanız umuduyla bilgi edinmenizi rica ederiz

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Aralık 2013

    Sayın Yetkili, 2157631 nolu şikayet mesajına istinaden müşterimize mail olarak dönüş yapılmıştır. Saygılarımızla, Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü Sayın Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi, www.yapikredi.com.tr internet sitemiz ya da 444 0 444 nolu Çağrı Merkezimiz aracılığı ile Bankamıza iletebilirsiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön