20 Temmuz 2015

Yapı Kredi Bankası 40 TL EFT'ye 58 TL Hesap İşletim Ücreti!

Yapı Kredi Bankası'ndaki taşıt kredisi için 1 yılı aşkın süredir kullandığım hesabımdan her nasıl olduysa Ocak ayında 40 TL bir EFT yaptığım için hesabımdan 58 TL hesap işletim ücreti alınıp kredimin eksik olmasına neden oldular. Bugün bayram arefesi olduğu için EFT'de yapamıyorum, parayı nasıl yatıracağım diye sorduğumda da bankamatiğe gidip kartsız işlem yaparak hesabınıza para yatırabilirsiniz diyorlar. Böyle bir bankacılık anlayışını kabul etmek inanın çok zor, yıllar öncesinde Yapı Kredi ile her türlü bağımı bu ve benzeri işlemlerinden dolayı iptal ettirmiştim ama halen daha aynılar. Kredi bittiği gün Yapı Kredi Bankası'ndaki tüm ilişiğimi yine aynı şekilde keseceğim.

Serkan 346 Okunma

Cevaplar

  • Serkan 30 Temmuz 2015

    Sizden bir beklentim yoktu zaten, 40 TL EFT için 58 TL hesap işletim ücreti almanız gerektiğini gerekli yasal prosedürler ile açıklamışsınız.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi29 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu mesaja istinaden 29/07/2015 tarihinde kayıtlı e-mail adresine konu ile ilgili bilgilendirme yapılmıştır.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Temmuz 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz, bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi www.yapikredi.com.tr adresinde yer alan “Sizin İçin Buradayız” bölümünden, Sosyal Medya’da hizmet veren @YapiKrediHizmet Twitter hesabımızdan ya da Facebook sayfamızda yer alan “YapiKredi Hizmet” iletişim formundan paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla, Yapı ve Kredi Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön