07 Ocak 2015

Yapı Kredi Bankası 4 Ay Evvel Kredi Kartı Başvuruma Hala Cevap Verilmedi.

4 ay evvel kredi kartı başvuruma hala olumlu ya da olumsuz cevap verilmiyor. Verilmediği gibi utanmadan cep telefonuma sürekli reklam gönderiyor. Hesabım olumsuz olsa anlayacağım hiçbir talebim olmadan 13,700 TL kefilsiz krediyi kimliğim ile müracaat etmem halinde alabileceğimi içeren mesaj gönderiyorlar. Hangi çağda yaşıyoruz 4 ayda müracaat sonuçlanmaz mı? Şubeyi arıyorum henüz bilgi yok deniliyor.

Yasin 1.284 Okunma

Cevaplar

  • Yasin11 Ocak 2015

    Arayan soran yok ken nasıl iletişime geçmişler kimle iletişime geçmişler bildirir ler se ben de o kişiyi arayıp sorayım benim adıma ne cevap vermiş. Merak ettim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön