09 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası 2 Kredi Kartına 2 Yıl İçin İstenen Kart Aidatı!

Aynı bankadan 150 TL ve 1500 TL limitli 2 kredi kartım var. Bu ay ki ekstreleri görünce şok oldum. 2 karta da aynı ay içerisinde kart aidatı ücreti yansımış. İptal işlemi için müşteri hizmetlerini aradığımda normalde bunu iade edebildiğini ancak kart işlem ücretinin world puanla karşılandığından iptal edemediğini belirtti.

Kartları iptal edin dediğimde bu senenin ücretleri de dahil olmak üzere 220 TL lik bir rakam çıkardı. Resmen çıldırmış durumdayım. Bu ücretleri paşa paşa ödeyip Hakem Heyetine gideceğim sanırım. Yapı Kredi Bankasını protesto ediyorum. Ve bu bankadan kredi kartı kullanılmaması gerektiğini ayrıca belirtiyorum. Bir şekilde tahsil etmeye çalışıyorlar aidat ücretini.

Muhammet 70 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 16 Nisan 2013

    Söz konusu şikayetimle ilgili az evvel 1 kredi kartımdan borç olarak yansıtılan 53,63 TL'nin iptal edileceği bilgisini aldım. Diğer kartımdaki yansımanında iptal edilmesini talep ediyorum. Çünkü kartların hiç birisini kullanmıyorum.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi11 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön