01 Mayıs 2013

Yapı Kredi Bankası 2 Aydır Yanıtsız Kalan Sorunum!

23/02/2013 tarihinde Yapı Kredi Paracard ile yapmış olduğum alışverişin bir kısmını iade ettim. İade işlemi yapıldı. Mart ayı başında hesabımı kontrol ederken yapılan iadenin hesabıma yansımadığını gördüm. Öncelikle müşteri hizmetlerini aradım ve durumumu anlattım. Bana genel merkeze fax çekmem gerektiği ve bu gibi işlemlerin çözümünün 45 günü bulabildiği belirtildi. Bunun üzerine 04/03/2013 , 07/04/2013 tarihlerinde 2 kez fax çektim ve beklemeye başladım. Nisan ayında da herhangi bir netice alamayınca tekrar fax çektim ve bankanın internet sitesinden de şikayet formu oluşturdum.

Bu durum enteresan, borcum olsa şimdiye kadar 10 tane avukat beni aramıştı.

Mustafa 35 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa15 Mayıs 2013

    Şikayetim çözüldü 26/04/2013 tarihinde. Yani yaklaşık olarak 2 ay sürede. Bu arada internet sitenizde yer alan "SİZİN İÇİN BURADAYIZ" linkinden de 2 defa şikayet oluşturduğumu belirtmek isterim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi13 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön