04 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası 2 Aydır İade Edilmeyen Harcama!

10.01.2013 Yakala.com isimli firmadan 6x99 TL şeklinde toplam 594 TL’lik bir alışveriş yaptım. Daha sonra bu alışveriş iptal edildi. Firmanın bana verdiği bilgiye göre 04.02.2013 tarihinde iadeler yapıldı. Ancak sadece 3x99 TL ücretin iadesi yapılmış görünüyor. Yapıkredi Bankasına 14.02.2013 tarihinde yaptığım itiraz halen sonuçlanmadı.

Yakala.com firmasının bankanıza yaptığı iade sonucunda yapılan 6 işlemin detaylarını ve bütün işlem numaralarını bana bildirdi. Buna rağmen halen banka tarafından iade işlemi yapılmıyor.

Yapıkredi bankası harcama itiraz bölümünden yetkili bir kişi ile görüşmek istiyorum. Bundan sonrada maaş hesabımı ve bütün yapıkredi kartlarımı da iptal edeceğimi biliniz.

Emre 65 Okunma

Cevaplar

  • Emre18 Nisan 2013

    Halen hiç bir detaylı bilgi verilmedi. Hakkımızı almak için daha ne kadar beklememiz gerekiyor..

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi12 Nisan 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön