12 Haziran 2013

Yapı Kredi Bankası 11 Aylık Kullanıma 24 Aylık Kart Bedeli!

Yapı K. Bankası 27-07-2012 yılında kullanmaya başlayıp 10-06-2013 yılında iptal ettirdiğim kredi kartıma toplamda 24 aylık kart bedeli istiyor.

Kullanıma açtırır açtırmaz kart bedeli yansıttılar ekstreme, world puanlarımdan düştüler. Kartımı iptal ettirdim. 11 ay sonra. Şimdi iptal edilmiş karta 75 TL daha istiyorlar. Yani 2 defa yıllık kart kullanım bedeli.Bakın kredi kartı bedelini geçtim. Hakkı olmayan parayı ekstreye yansıtıyor.

Mustafa 20 Okunma

Cevaplar

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi20 Haziran 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

  • Mustafa 17 Haziran 2013

    callcenter deki arkadaşların diksiyon güzel, kouşma uslubu efendi ama konuya vakıf olmaları sıfır!! sorulara cevap veremiyorlar adeta robotlar.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön