30 Nisan 2013

Yapı Kredi Bankası 1 Sene Önce Gönderilen Kredi Kartına Kart Gönderim Ücreti Yansıtıldı!

Bankadan ev kredisi çekerken müşteri temsilcisinin yalvar yakar "hiç bir ücret alınmayacak" sözüyle world kartı aldım. 1 yıldır da kullanmıyordum ama ufak bir harcama için kullanma gereği gördüm. Akabinde bu ay ki hesap özetinde 5 TL lik kart gönderim ücreti gördüm.

1 sene önce gönderdiğin karta neyin ücretini yansıtıyorsun? Şubedeki elemanın bin dereden su getiriyor satmak için, türlü şeyler söylüyor. Neden arkasında durmuyorsunuz? Ben şikayetimi çağrı merkezine de, web üzerinden şikayet formu aracılığıyla merkeze de ilettim ama nafile. Bu ücretin iadesini talep ediyorum, aksi halde üşenmeden hakem heyetine gideceğim.

Orhan 32 Okunma

Cevaplar

  • Orhan 10 Mayıs 2013

    Tamamen matbu ve samimiyetsiz cevap veriyorsunuz. Zaten şikayet içerisinde belirttiğim üzere çağrı merkezinize, belirttiğiniz o linke ve ayrıca şubeye ilettim ve fakat bir çözüm getirilmedi. Ben de bankanızdan bir daha hizmet almamaya karar verdim.

  • Yapı Kredi Bankası Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.yapikredi.com.tr internet sitemizde yer alan ''SİZİN İÇİN BURADAYIZ'' linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla Yapı Kredi Bankası Genel Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön