Yapı Kredi Adios Kredi Kartı Yüksek Kredi Kartı Aidatı İptali ve Yeniden Yansıtılması.

Burak S. |

Yaklaşık 5 senedir Yapı Kredi Bankası Adios Kredi Kartı kullanıyorum ve diğer bankların kredi kartlarında kesinlikle maruz kalmadığım kredi kartı aidatını ödemeye mecbur bırakılıyorum. Diğer bankalar daha az ücret yansıtıyor ve aradığım zaman sorgusuz iptal ediyor fakat Yapı Kredi Bankası 110 TL gibi çok yüksek meblağ yansıtmasına rağmen iptal için aradığınız zaman da 3 ay içinde sizden yüksek bir tutar harcama yaparsanız ücreti almayacaklarını söyleyerek sizi gereksiz harcama yapmaya zorluyorlar, ayrıca bu tutardan çok az kısmını harcayamazsanız ücreti tekrar yansıtıp bir daha iptal etmiyorlar. Ben bu duruma 5 senedir maruz kalıp gereksiz harcamalar yaparak verdiğim harcama sözünü yerine getiriyordum fakat bu sene 400 TL gibi bir miktar eksik kaldığı için ücreti tekrar yansıttılar ve bir daha kaldırmayacaklarını söylediler. Ben karttaki puanları kullanıp iptal ettireceğim.

Etiketler :

Banka Kartı İptal

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Eylül
  10:21

  Değerli müşterimiz,

  Yeni hizmet modelimiz gereği şikayetlerinizin en hızlı şekilde kayıt altına alınması ve çözüme ulaştırılabilmesi için aşağıdaki resmi çözüm kanallarımızdan bizlere ulaşmanızı rica ederiz.

  - 444 0 440 (Hafta içi 09:00-20:00)
  - Bize Yazın ( https://www.yapikredi.com.tr/memnuniyetiniz-icin-buradayiz/bize-yazin.aspx )
  - @YapiKrediHizmet / Twitter
  - Yapı Kredi Hizmet / Facebook
  - PK:440 - Kocaeli

  Bankamız çözüm kanalları üzerinden ileteceğiniz şikayetlerinizin takibini www.yapikredi.com.tr sayfamızda yer alan “Kayıt Takip Sistemimiz” ile yapabilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  YAPI ve KREDİ BANKASI A.Ş.