09 Ağustos 2016

Yanlış Teslimat Yurtiçi Kargo İçin Rutin Bir Durum!

8.8.2016'da kargonuz gün içinde teslim edilecektir diye firmadan SMS aldım. Fakat kargom elime geçmedi. Kargo takipten kontrol ettiğimde kargonun elime hatta benim adıma teslim edildiği yazıyordu. Fakat ne bana ne de evdeki bir başka kimseye teslim edilmedi. Firmayı defalarca aramama rağmen telefona cevap veren olmadığı için şubeye gittim ve şubeden söylenen kargonun teslim edildiği ve teslim eden dağıtıcı arandığında kapıcıya verildiği söyleniyor.

Fakat oturduğum evin ne kapıcısı ne de görevlisi var. Yani kargom yanlış kişiye teslim edilmiş. Böyle bir şirket bizim emanetleri nasıl yanlış teslim eder? Ben peşine düşmesem kargom yanlış kişilerde kalacak, hem yanlış teslim ediliyor hem de kişiye teslim edilmiştir diye kayıt geçiliyor. Böyle bir vizyon ile mi çalışılıyor? Yani teslim olsun da kim alırsa alsın, firmaya gittiğimde gördüğüm muamelede çok çirkindi. Gereğin yapılmasını arz ederim!

Merve 72 Okunma

Cevaplar

  • Yurtiçi Kargo Temsilcisi09 Ağustos 2016

    Çözüme yönelik işlemler gerçekleştirilmekte olup,müşterimize telefon no bilgisi üzerinden geri bildirim yapılmıştır. Saygılarımızla Yurtiçi Kargo Servisi AŞ Müşteri İlişkileri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön