24 Aralık 2017
Yorum Yap
#9937985

Yamiba Fal Gelmedi, Ücret İadesi Talep Ediyorum!

Yamiba Kızıl S’ye dün gece 22:00'de tarot falı yolladım. 12 sat geçti junk mailimde de inboxumda da fal yok. Uygulamanın içindeki mesajlar bölümünde de gözükmüyor işlem. İletişime geçtim mesajınız bize ulaştı maili bile atılmadı. Uygulama içinde pop up çıktı sadece. Ücret iadesi talep ediyorum.

Nazlı 1.579 Okunma

Cevaplar

 • Nazlı27 Aralık 2017

  Online olmasıyla övünen bir firmanın hafta sonu bahanesi sunması cidden acınası. Karşılıklı yazışmamızın anlamsız olduğunu düşünüyorum.

 • Yamiba Temsilcisi27 Aralık 2017

  Merhaba, şikayetiniz hafta sonuna denk geldiği için anında mudahale edemedik. Hemen ertesi gün tarafınızla iletişim kurduk. Yamiba'dan binlerce kişi hizmet almaktadır dolandırılmak gibi bir durum tabii ki söz konusu olamaz :)

 • Nazlı26 Aralık 2017

  Merhaba, pazar sabahı sisteminizle ilgili sorun yaşadığıma dair mail gönderdim, 1 değil 2 kere. Daha sonra şikayetimvara yazmaya karar verdim. Size ŞikayetVar üzerinden de sorunumun iletilmesine rağmen bana 48 saat sonra dönüyorsunuz. Sizin dolandırıcı olduğunuzu düşünmem doğal değil mi? Sonuç olarak 3,5 gün sonra sorumunu çözdünüz. Kolay gelsin.

 • Yamiba Temsilcisi26 Aralık 2017

  Nazlı Hanım merhaba, mail üzerinden tarafınızla dün iletişime geçilmiş ve size hediye kod az önce gönderilmş. Sorun Apple kaynaklı olmuş. Gönderdiğiniz fal bize doğru şekilde ulaşmamış. İletişimimizin her kanaldan açık olduğu online bir ortamda dolandırılmanız veya sorularınızın yanıtsız kalması söz konusu olamaz. Memnuniyetiniz her şeyden önemlidir :)

 • Yamiba Temsilcisi25 Aralık 2017

  Merhaba, müşteri temsilcimiz birazdan tarafınızla a************[email protected] adresiniz üstünden iletişime geçecektir :)

 • Nazlı25 Aralık 2017

  Yamiba tarafından dolandırıldım. 23 Aralık saat 22de yoladığım falın yorumu üzerinden 2 gün geçmesinerağmen hala gelmedi. Şikayetime ya da iletişim maillerime firma tarafından dönülmedi.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler