Yamiba Tahsil Şikayetleri

(9 şikayet)
Yamiba

Bugün saat 2 sularında gönderdim. 20 TL ücret tahsil edildi ancak mail hala gelmedi. Gördüğüm kadarıyla herkes sizden şikayetçi bu durumu bir an önce düzeltin. Arkadaş tavsiyesi üzerine yazdım yolladım ama görü…

27 Aralık 2018

Esra'nın Teşekkür Mesajı

Teşekkür ederim
Yamiba

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

12 Mayıs 2018
Yamiba

Dün K**** S****ya kahve falı attım. Ücreti de tahsil edildi. Faka saatlerdir cevap gelmedi. Lütfen ilgilenebilir misiniz?

29 Nisan 2018
Yamiba

Yamiba.com'a fal gönderdim dünden beri gelmedi, ücretini de tahsil ettiler. Destek hattına yazdığım halde hala dönüş yapılmadı.

26 Nisan 2018
Yamiba

Kızıl Sonya'ya yanlışlıkla iki tane fal gönderdim. İkisinin de ücretini tahsil ettiler. Birincisi baştan savma geldi, ikinci falı ise defalarca mail atmama rağmen iptal etmediler. Beş gündür fal da gelmedi.

01 Mart 2018
Yamiba

Yamiba'ya gönderdiğim Falım 14 saattir gelmedi ücreti tahsil edildi ücretimin iadesini ya da falımın en kısa zamanda tarafıma iletilmesini talep ediyorum.

10 Temmuz 2017

Nazlı'nın Teşekkür Mesajı

Teşekkürler Falım geldi
Yamiba

Şikayet, şikayetçi tarafından yayımdan kaldırılmıştır.

10 Temmuz 2017
Yamiba

Katina falım hala gelmedi. Online gözüken bir yorumcudan fal talep etmiştim. Aynı anda bir de kahve falı baktırdım. Onun sonucu geldiği halde hala Katina falımdan ses seda yok. Eğer bakılmayacaksa kartımdan tah…

10 Haziran 2017
Yorum Yap

Undefined
Teşekkür Mesajı

Avatar resmi 24 Okunma

Cevaplar

Ziyaretçi Yorumları